zabawa w zamknietym pokoju - escape room
Kategorie:

Zabawa w pokoju zagadek

Już niedługo odwiedzisz ze znajomymi miasto Kraków i z tego powodu już teraz zastanawiacie się nad tym, co moglibyście w nim robić? Zamiast odwiedzać puby, imprezować w klubach czy chodzić po nudnych muzeach, możecie sprawdzić się w roli detektywów. Co mam na myśli? Odwiedźcie po prostu escape room i sami zobaczcie, czy zdołacie się z niego wydostać. Zasady gry są banalnie proste. Postępujcie zgodnie z nimi, a wszystko powinno się udać.

Każdy pokój tego rodzaju oferuje zabawę dla konkretnej ilości osób. Istnieją escape roomy jednoosobowe, dwuosobowe czy nawet sześcioosobowe czy ośmioosobowe. Zbierając swoją ekipę, z którą przeżyjesz tą wspaniałą przygodę, koniecznie postaw na osoby posiadające wiedzę z różnych dziedzin. W pokojach zagadek natraficie bowiem na zagadki związane z odmiennymi naukami. Będą to zadania logiczne, klasyczne łamigłówki, zadania matematyczne czy nawet testy wymagające znajomości historii. Im bardziej zróżnicowaną ekipę utworzysz, tym szybciej poradzicie sobie ze wszystkimi pułapkami. Będziecie mogli się rozdzielić, każdy zajmie się czymś innym i w ten sposób znacznie sprawniej zaczniecie poruszać się do przodu.

Gdy już uda wam się opuścić pokój zagadek, na pewno nie będziecie mieć dość. Od razu zapiszecie się do innego escape roomu, by ponownie przeżyć fantastyczną i emocjonującą przygodę. Escape room to niebanalna przygoda w środku miasta za naprawdę niewielkie pieniądze, bo około 100 złotych wystarczy by zagrać, a przecież kwota ta rozkłada się na kilka osób.

Jaki escape room w Krakowie warty jest waszej uwagi? Polecam pokoje zagadek od Lost Room. Szczegóły znajdziecie tutaj: www.LostRoom.pl