dron wraz z obsługa od RentGrandFox Kraków
Kategorie:

Zabaw się dronem

Avatar
Opublikowane przez Alfred Pasiak

Kto nie lubi bawić się sterowanym za pomocą pilota samochodem lub helikopterem. To, co kiedyś było tylko zabawką dla dzieci, dziś jest dostępne dla dorosłych, a samoloty zostały zastąpione przez drony. Każdy kto kiedyś nim sterował, wie, jaka to frajda. Nie trzeba wcale kupować własnego drona, bo w mieście Kraków można go spokojnie wynająć.

Mnóstwo osób chce z korzystać z urządzenia jakim jest dron ze względu na pewną funkcję. Chodzi bowiem o filmowanie. Dron sam w sobie nie jest użyteczny, jeśli nie robi nic innego poza lataniem, więc gdy interesuje nas wynajem drona, to warto też zapytać, czy ma on wbudowaną kamerę.

Wiele firm oferuje wynajem dronów, bo urządzenie to jest jeszcze stosunkowo drogie na polskim rynku, a popyt jest dość duży. Poza tym nie każdemu jest on potrzebny codziennie, jest to raczej urządzenie do zadań specjalnych. Tą technologią są zainteresowani przede wszystkim pracownicy policji, wojska czy straży pożarnej. Podobno służby celne również stosują drony do obserwowania granic. Kraków leży blisko granicy, więc można by stamtąd wysyłać patrole.

Wynajem drona jest uzasadniony również w sytuacji, kiedy nie można w dane miejsce posłać człowieka, ponieważ wiąże się to z pewnego rodzaju niebezpieczeństwem. Dron poleci nawet w odległe miejsca i prześle obraz tego, co się dzieje i wtedy służby bezpieczeństwa mogą odpowiednio zareagować. Wróży się wspaniałą przeszłość dronów w ratownictwie.

Trzeba też pamiętać, że nie polatamy dronem w większości miejsc, jeśli nie będziemy dysponować Świadectwem Kwalifikacji, które wydawane jest przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Stąd w Krakowie firmy wynajmujące drona wraz z obsługą, czego przykładem jest dron od http://www.rentgrandfox.pl/dron/ w dodatku w niezbyt wygórowanej cenie, bo już od pięciuset złotych.