cukierki reklamowe
Kategorie:

Twoje wesele razem z krówkami ślubnymi

Ślub to najważniejszy dzień w życiu dla każdej kobiety i dla każdego mężczyzny. Spotykasz tą jedyną, tego jedynego, zakochujesz się, zaręczasz a potem wyznaczacie datę ślubu. Jeśli ślub to także i wesele. Zaczyna się załatwianie formalności: lista gości, sala weselna, menu, orkiestra, fotograf, kamerzysta, sukienka ślubna i garnitur i różne niespodzianki dla gości weselnych jak m.in. krówki ślubne.

Znamy wiele smaków krówek – najbardziej popularne są chyba te śmietankowe ciągutki. Każdy uwielbia słodycze a krówki są wyjątkowe. Krówki ślubne mają na swoim opakowaniu wydrukowane imiona Państwa Młodych i datę ślubu albo taką treść, jaką sobie zamówisz. To wspaniałe, kiedy ulubiony smak dzieciństwa każdego z nas uatrakcyjnia wesele, ponieważ krówki ślubne stoją w miseczce na każdym stoliku i goście mogą się swobodnie częstować.

Najbardziej zadowoleni są najmłodsi goście. Dzieci wprost uwielbiają słodycze. Wszyscy goście będą długo wspominać to wesele. Powiedzieliście sobie „tak”, założyliście ślubne obrączki. Zadowoleni i uśmiechnięci przyjmujecie życzenia i prezenty. Wszyscy zachwycają się tym ślubem i jaka piękna z was para. Na sali weselnej pierwszy taniec. Wszyscy na was patrzą z zachwytem. Potem jeszcze wiele razy będą oglądać film lub zdjęcia w wami w roli głównej. Stoły suto zastawione: pieczenie, sałatki, przekąski, owoce, napoje, alkohole, ciasta i inne słodycze – nie brakuje na nich również krówek ślubnych. Goście zadowoleni, najedzeni do syta, tańczą, bawią się, bo to cudowny dzień.