oryginalne ramy do obrazów
Kategorie:

Nieprzeciętne paspartu

Avatar
Opublikowane przez Admin

Aranżując każde wnętrze, staramy się nadać mu odpowiedni klimat i charakter. Kupujemy meble, malujemy i tapetujmy ściany, aby czuć się komfortowo. Zdarza się również, że zapominamy o dodatkach i często powtarzamy sobie w głowie — czegoś mi tutaj brakuje! Z pewnością chodzi o dodatki, które stanowią ważny element wystroju każdego wnętrza. Na co zwrócić uwagę i jakie detale wybrać? Przygotowaliśmy dla Was kilka wskazówek.

Jak zaaranżować pustą ścianę?

W większości domów i mieszkań trafiamy na puste ściany, z którymi nie wiemy, co zrobić. Warto, aby nieco je ożywić! Dobrym pomysłem mogą być obrazy. Istnieje wiele sklepów, w których możemy poszukać inspiracji. Należy jednak zwrócić uwagę na to, aby ramy do obrazów współgrały z naszym wnętrzem. Często ozdobna rama nadaje nowy wygląd naszej ścianie.

Puste półki i parapety

Zdarza się również, że kupujemy regały na książki, jednak po rozpakowaniu rzeczy, okazuje się, że mamy jeszcze dużo miejsca. Podobnie jest w przypadku parapetów, które często nie wiemy jak zaaranżować. Warto wtedy rozważyć ramki z paspartu, czyli uniwersalnego stylu z kartonu, które nie zniszczą się podczas upadku.

Nie zapominajmy o świeczkach, które ocieplają każde wnętrza. Dodatki do mieszkania można dopierać również adekwatnie do pory roku, aby cieszy się odpowiednim klimatem. Kubki w świąteczny deseń, czerwone ramki, ozdobne bombki i bieżniki sprawią, że dom będzie gotowy na Wigilijną kolację.

Czarno-białe zdjęcia w kolorowych ramkach z pewnością będą świetnym rozwiązaniem dla pustej przestrzeni. Nadadzą styl oraz klasę, zapewniając niezwykłe doznania artystyczne.

Zobacz też: Paspartu | Nielsenpolska.pl