mieszkania kraków
Kategorie:

Moje własne M2

Avatar
Opublikowane przez Admin

Na targach budowlanych, które ostatnio były organizowane w arenie, wystawiało się wielu deweloperów. Oferta nowych nieruchomości była tak duża, że aby przejść wszystkie stoiska trzeba było spędzić tam ponad cztery godziny! Jednak każdy, kto rozgląda się za nowym gniazdkiem mógł znaleźć coś dla siebie.

Jeden z ogólnopolskich deweloperów ogłosił, swój projekt inwestycji i szybko zyskał wielu zainteresowanych, osiedle zlokalizowane niedaleko centrum miasta to idealne miejsce na tak dużą inwestycję. Co prawda nowe mieszkania będą dostępne dopiero za dwa lata, ale decydując się od razu na zakup, możemy uzyskać dużo niższą cenę za metr kwadratowy. W ofercie dewelopera są mieszkania o różnych metrażach, od małych kameralnych kawalerek, po duże przestronne apartamenty, w najwyższej kondygnacji są nawet mieszkania dwupoziomowe, a na parterze z dostępem do ogródka. Oferta jest skierowana do każdego typu ludzi, rodziny z dziećmi będą miały możliwość korzystania z prywatnego placu zabaw, młodzi ludzie zyskają na dogodnej lokalizacji i świetnym połączeniem komunikacyjnym, a osoby starsze docenią bezpieczeństwo zamkniętego osiedla. Dodatkowo od frontalnej części budynku, będą lokale usługowe do wynajęcia, co również zwiększy komfort mieszkańców, bo z pewnością pojawi się tam sklep spożywczy i gabinet lekarski.

Sprzedaż mieszkań w Krakowie rusza w przyszłym miesiącu, inwestor ten przygotował również podobną ofertę w Trójmieście i Warszawie, daje to potencjalnym klientom informację, że jest to duży i zaufany przedsiębiorca i spokojnie można dokonać zakupu mieszkania, na długo przed jego oddaniem do użytku.