gokarting krakow
Kategorie:

Ośrodek kartingowy w Krakowie

Gokarty to niewielkie pojazdy spalinowe, służące głównie co ściągania się i pokonywania wyznaczonego toru jazdy. Silnik gokarta posiada zazwyczaj pojemność 60 – 125 cm3, a prędkość jaką może osiągnąć zawodowy gokart to nawet 190 km/h. Miłośnicy ściągania mogą rywalizować między sobą na specjalnie przygotowanych trasach.

Tor gokartowy w Krakowie, to bardzo dobrze i profesjonalnie przygotowane miejsce, które zapewnia wielką rozrywkę, adrenalinę i zabawę. Profesjonalny tor kartingowy jest bezpieczny i posiada wszelkie zabezpieczenia. Jest sprawdzony i dopuszczony do użytku publicznego. Ośrodek kartingowy zapewnia sprawdzone i wysokiej jakości pojazdy, które dostosowane są do wieku i rozmiarów uczestników zabawy. Ponadto firma organizuje rożnego rodzaju rozgrywki i wyścigi, a także imprezy okolicznościowe – urodziny, imieniny, komunie, imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie i inne. Przedsiębiorstwo prowadzi również różnego rodzaju szkolenia i kursy jazdy gokartem. Szkółka prowadzi zajęcia zarówno dla młodych adeptów wyścigów, jak również osób dorosłych.

Szukasz możliwości rezerwacji toru dla grup zorganizowanych?

Sprawdź na: https://www.bumperball.pl/experiences/go-karting-krakow/

Warto wiedzieć, że tor gokartowy w Krakowie zapewnia również strefę sanitarną oraz gastronomiczną. Sama rywalizacja odbywa się na profesjonalnym podłożu, a obsługa służy pomocą w każdej niejasnej sytuacji. Możliwość poznania czasu okrążenia oraz uzyskanego miejsca wzmaga rywalizację miedzy uczestnikami, a także chęć pokonania własnego rekordu.

Podczas jazdy, ośrodek zapewnia środki bezpieczeństwa, którymi są kask i odpowiednia odzież ochronna. Przed wyjazdem na tor przeprowadzany jest krótki instruktaż dotyczący umiejętności technicznych jak również odnoszący się do zasad bezpieczeństwa i postępowania podczas wyścigu.