krówki reklamowe z logo - Super Słodycze
Kategorie:

Krówki reklamowe – gdzie szybka realizacja?

Gadżety reklamowe znacząco ułatwiają wejście na rynek i zdobycie klientów. Agencje reklamowe posiadają bardzo bogatą ofertę tego typu produktów, między innymi długopisy, kalendarze, notesy, breloki, czapki, koszulki a także krówki reklamowe.

Krówki reklamowe – Super Słodycze

Krówki z logo doskonale sprawdzają się w biurach, w salonach fryzjerskich, salonach kosmetycznych a także w wielu firmach usługowych.  Jest to doskonały poczęstunek dla klientów, gdyż umili im oczekiwanie w kolejce. Krówki ze znakiem firmowym prezentują się bardzo oryginalnie i profesjonalnie. Misę z krówkami dobrze jest umieścić na ladzie czy stoliku, aby każdy miał do nich swobodny dostęp.

Krówki reklamowe produkuje wiele firm internetowych, gdzie można zamówić potrzebną ilość słodyczy. Najczęściej cukierki sprzedawane są w opakowaniach o pojemności dwóch kilogramów. Czas realizacji wynosi kilkanaście dni roboczych. Do produkcji firmy używają zazwyczaj wysokiej jakości cukierków, pochodzących od znanych i renomowanych producentów.

Najczęściej cukierki pakowane są ręcznie, dzięki czemu każdy z nich jest niepowtarzalny i unikalny.
Za kilogram cukierków należy zapłacić kilkadziesiąt złotych.  Aby zamówienie zostało zrealizowane, firmie należy przekazać plik z logiem firmy. Na papierku warto umieścić również hasło reklamowe lub zabawne zdanie. W sytuacji gdy klienci korzystają z usług danej firmy za pośrednictwem internetu, kilka cukierków warto dołączyć do zamówienia. Pięknie zapakowane cukierki to miły upominek z okazji świąt bądź dnia kobiet.