eleganckie miedziane wnetrza lazienkowe
Kategorie:

Gustowne wanny, umywalki i baterie miedziane do łazienki

Kąpiel pod prysznicem jest szybka i ma na celu błyskawicznie zmyć z nas kurz, brud i pot. Co innego wanna. W wannie z miedzi będziemy mieć z kolei możliwość poleżeć przez długi czas w naprawdę ciepłej wodzie. Leżąc zakryci po szyję ciepłą wodą z pianą poczujemy wspaniałe odprężenie i relaks. Czerwono złote baterie miedziane dopełnią uroku w łazience i zachwycą każdą lubującą się w luksusie osobę.

Jakie umywalki miedziane pasują do łazienki?

Miedziane umywalki, z racji łatwej obróbki miękkiego rozciągliwego surowca, jakim jest stop Cu, nabrały niepowtarzalnego designu. Są w wyszukanych kształtach oraz tradycyjnych. Dzięki temu każdy może ustawić umywalkę obok wanny miedzianej, a na nich zamontować baterie miedziane i cieszyć się szykowną łazienką.

Misy mogą być kwadratowe, owalne, okrągłe oraz imitujące paterę, talerz itp. Ich królewski kolor skarbca każe poczuć się domownikom bardzo komfortowo i bogato. Królewska łazienka w zwykłym domu lub mieszkaniu to wspaniały efekt designerski. Nie wspominając już o niepowtarzalnie pięknych tłoczeniach, jakie często mają umywalki z tego szlachetnego materiału.

Łaźnia z miedzianą wanną napawa przepychem

Wanna z miedzi o eleganckim kształcie, winna być ustawiona na środku łazienki, na wzór greckich i rzymskich łaźni. Zwłaszcza, gdy wzór wanny został identycznie skopiowany z tej starożytnej. Przy małej gabarytowo łazience wanna musi stanąć potulnie przy ścianie, jednak urok jej nadal będzie widoczny. Ważny w tym wszystkim jest fakt, abyśmy urządzali sobie kąpiele relaksujące bez względu na miejsce postawionej wanny. Dobrym pomysłem będzie też uzupełnić ją w jedną z dowolnie wybranych baterii miedzianych, co będzie pięknym i pasującym zwieńczeniem eleganckich wnętrz łazienkowych.

Podobno kąpiele w wannie miedzianej mają korzyści prozdrowotne. Wzmacniają układ immunologiczny. Pierwiastek Cu wypłukuje się ze ścianek wanny, przez co ma on możliwość wniknięcia do naszego organizmu przez skórę i uzdrawiać nas.