kosmetyki do kosmetyczki
Kategorie:

Co spakować do kosmetyczki wyjeżdżając na urlop?

Avatar
Opublikowane przez Admin

Kosmetyki to nieodzowne atrybuty każdej kobiety. Bez kosmetyków, ulubionej pomadki czy różu do policzków, my kobiety, nie ruszamy się nigdzie.

Również urlop nie jest okazją, by zrezygnować z używania ulubionych kosmetyków. Co jednak powinno się znaleźć w naszej podręcznej kosmetyczce podczas wakacji? Każda kosmetyczka damska powinna zawierać nasze ulubione i, co ważne, sprawdzone kosmetyki kolorowe, takie jak pomadka, maskara do rzęs, kredka do oczu i brwi, cienie do powiek, róż do policzków czy podkład i puder. Oczywiście wszystko zależy od tego, czy na wakacjach planujemy nakładać stale pełny makijaż czy też nie. Jeśli mamy zamiar spędzić większość czasu na plaży, opalając się i kąpiąc w morzu, to pełny makijaż nie będzie dobrym pomysłem. Jednakże wieczorne kolacje mogą być już doskonałą okazją, by wykonać mocniejszy make up. Jeśli plaża i morskie kąpiele mają zająć wiele miejsca w naszym urlopowym harmonogramie, nie możemy zapomnieć o kosmetykach do opalania, takich jak olejek czy emulsja do opalania.

Przydatny może się okazać również krem na poparzenia słoneczne, jeśli przypadkiem przesadzimy z kąpielami słonecznymi. W naszej kosmetyczce nie powinno być przede wszystkim miejsca na kosmetyki, których nie sprawdziłyśmy przed wyjazdem. Wakacyjne kosmetyczki damskie powinny mieścić przynajmniej kilka plastrów opatrunkowych, bandaż, wodę utlenioną w żelu, maść na ukąszenia owadów oraz maści przyspieszające gojenie ran. Pamiętajmy, że zranienia i infekcje mogą się przytrafić w każdym miejscu, szczególnie w trakcie wakacyjnych szaleństw. Warto pamiętać więc o takich środkach pierwszej pomocy. Właściwie przygotowana kosmetyczka zapewni nam spokojną głowę w trakcie całego urlopu.

Zobacz: Kosmetyczka damska | orienteglamour.pl