słodki podarunek
Kategorie:

Słodka reklama zawsze przyciągnie uwagę!

Avatar
Opublikowane przez Admin

Nie ma najprawdopodobniej na świecie człowieka, który chociaż raz w życiu nie spróbował niczego słodkiego. Wiadomo że spożywanie słodyczy uwarunkowane jest od wielu czynników chociażby poczynając od zdrowotnych a na indywidualnej diecie kończąc.

Patrząc na słodycze w formie reklamy można pomyśleć, że jest to pomysł wręcz delikatnie abstrakcyjny. Nic bardziej mylnego.Wiele podmiotów takich jak: przychodnie, firmy usługowe, biura rachunkowe itp. posiadają swoje strefy obsługi klienta. Zapewne nie raz zauważyłeś, że przy biurkach gdzie jesteś obsługiwany co raz to więcej firm, aby uatrakcyjnić czas oczekiwania serwuje darmowe słodycze. Więc dlaczego by nie połączyć przyjemnego z pożytecznym.

Mowa mianowicie o cukierkach. Cukierki z logo firmy mogą w bardzo dobry sposób stanowić skuteczną formę reklamy. Jak w opisywanym przypadku możemy je wystawiać jako darmową zachętę do zapoznania się z logo naszej firmy. Taki zabieg pozwala na budowanie świadomości marki. Klient wie i dobrze z czasem kojarzy, że dany piktogram przypisany jest do naszej firmy. Dodatkowo kojarzy mu się to ze słodkością – czyli czymś bardzo pozytywnym. Odbiorców nie trzeba będzie szukać, gdyż pojawiają się sami.

Cukierki można również rozdawać przy okazji organizowanych imprez masowych czy pikników rodzinnych. Koszt takiej reklamy jest na prawdę niewielki, a zarazem może przynieść wiele korzyści i to dla obydwu stron. Stosując standardową formę reklamy jaką jest np. ulotka nie damy się zapamiętać z tak dobrej strony, ponieważ oddziałuje ona tylko na wzrok. Słodycze natomiast nie dość,że przyciągają wzrok to pobudzają również zmysł smaku.

Zobacz: Cukierki z logo firmy | Pyszne-krówki.pl