panel szklany
Kategorie:

Panele szklane unikalną ozdobą do domu

Avatar
Opublikowane przez Admin

Piękne, żywe kolory na szklanym panelu w Twoim domu to z pewnością odpowiednia ozdoba, która nie tylko wspaniale wyróżni Twoje mieszkanie, ale również nada mu oryginalnego, indywidualnego charakteru. Panele szklane zyskują coraz większą popularność i są chętnie montowane w kuchniach, łazienkach, salonach lub sypialniach.

W zależności od potrzeb, wybranego przez klienta wzoru, wielkości panelu lub rodzaju szkła klienci decydują się na różnego rodzaju zastosowania paneli. Takie piękne ozdoby są coraz chętniej montowane w kuchniach tuż nad płytą grzewczą, pod okapem lub po prostu na całej długości ściany. Panele z powodzeniem zastępują kafelki, ponieważ bardzo łatwo jest je utrzymać w czystości.

Coraz chętniej klienci decydują się na montaż panelu w łazience np. na ściance prysznicowej lub po prostu jako ozdoba, która przykuwa uwagę gości. Na panelu można nadrukować prawie wszystko: począwszy od grafik, przez piękne widoki największych na świecie miast, kolorowe i barwne kwiaty aż po prywatne zdjęcia właścicieli. Taki wspaniały panel przedstawiający niezapomniane i wzruszające chwile może stanowić wspaniałą ozdobę salonu lub sypialni gospodarzy. Przykładowo, zdjęcia na szkle zamontowane na ścianie pokoju dziecięcego przedstawiające wspaniałe chwile od momentu narodzin dziecka także mogą stanowić wspaniałą pamiątkę wywołującą radość i uśmiech na twarzy.

Nowoczesny materiał jakim jest szkło hartowane lub lacobel pozwala na pełną dowolność wzorów i barw, jakie możemy umieścić na takim panelu dekoracyjnym.