słodycze reklamowe potęgą firmy
Kategorie:

Czy warto inwestować w słodycze reklamowe?

Avatar
Opublikowane przez Admin

Niemal wszyscy kochamy wprost słodkości. Mimo, że wielu z nas dba o linię i stara się unikać słodyczy, to przecież jeden mały cukierek jeszcze nikomu nigdy nie zaszkodził. Tym tropem poszli producenci gadżetów reklamowych i zamiast stawiać tylko na produkcję przedmiotów, to zaczęli również produkować słodycze reklamowe. Tak naprawdę pomysł na rynku znany był już od dawna. Czekoladki czy cukierki z logo dostawali już pewnie nasi rodzice jako młodzi ludzie na początku swojej kariery zawodowej. Wtedy słodycze reklamowe często ograniczane były do wyrobów czekoladopodobnych, które z dobrym smakiem nie miały nic wspólnego.

Obecnie natomiast, cukierki z logo czy inne formy słodkości o charakterze reklamowym, są naprawdę smaczne! Zdarza się, że klienci wręcz czekają na spotkanie w danej firmie, żeby tylko skusić się na dostępne w recepcji słodycze reklamowe. Z drugiej strony, cukierki z logo nie są tylko dostępne w siedzibie firmy. Bardzo często słodycze reklamowe są wykorzystywane na różnego rodzaju eventach – targach czy innych wydarzeniach firmowych. Niektóre sklepy internetowe wpadły na pomysł, że dobrze będzie dołączać słodkości do przesyłek dla swoich klientów. Wiele drogerii internetowych do zamówienia zawsze dołącza cukierki z logo (zobacz także słodycze reklamowe) swojego sklepu. Najczęściej są to przepyszne krówki.

To bardzo miły gest, który sprawia, że klienci czują się naprawdę dopieszczeni przez swojego dostawcę. Oczywiście, produkty muszą być przede wszystkim dobrej jakości. Jeśli sklep wyśle wadliwy produkt to niestety, ale żaden słodycz nie pomoże i klient z pewnością zgłosi reklamację czy zażalenie do firmy.